Kurs makijażu dziennego lub biznesowego dla początkujących

Dowiedz się jak w kilkanaście minut zrobić perfekcyjny makijaż dzienny/biznesowy, który doda Tobie pewności siebie w pracy i sprawi, że przez cały dzień będziesz czuła się promiennie i świeżo.

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

 • zdarzyło Ci się kupić drogi kosmetyk, którego potem nie używałaś, bo właściwie nie wiedziałaś, czy jest on dla Ciebie odpowiedni,
 • nie jesteś pewna jak dobrać odpowiednie kosmetyki dla swojej cery,
 • malujesz się, ale efekt nie jest zadowalający,
 • nigdy się nie malowałaś, a chciałabyś zacząć,
 • chcesz uniknąć efektu „maski” i wyglądać w makijażu naturalnie,
 • wykonujesz zawód, który wymaga od ciebie perfekcyjnego wyglądu,
 • chcesz o siebie zadbać i nauczyć się czegoś nowego.

Przynajmniej jedno stwierdzenie z powyższej listy jest ci bliskie?

Zapraszam Cię na 2-godzinny kurs makijażu dziennego lub biznesowego dla początkujących, podczas którego poznasz wszystkie tajniki trwałego makijażu, który sprawi, że będziesz wyglądać profesjonalnie.

Etap pierwszy

Dowiesz się jak przygotować swoją skórę przed makijażem. Jak prawidłowo wykonać demakijaż, dlaczego jest on tak ważny dla Twojej skóry i które kosmetyki będą do tego celu odpowiednie, by nie podrażnić skóry. Podpowiem Ci, w jaki sposób przedłużyć nienaganny wygląd makijażu. Dowiesz się jak właściwie pielęgnować swoją skórę i jaki powinien być odstęp czasu pomiędzy nałożeniem kremu a przystąpieniem do makijażu (jest to niezwykle istotne, a często bagatelizowane).

Etap drugi

Nauczysz się dobierać do swojej cery podkład i bazę. Dowiesz się których kosmetyków do makijażu dziennego powinnaś używać, a których powinnaś się wystrzegać i dlaczego. Powiem Ci, dlaczego malowanie ust jest niezwykle istotnym elementem w makijażu (o zgrozo, tak często pomijanym) i jakie kolory szminki są odpowiednie dla Ciebie. Masz wąskie usta? Jest sposób na to, by wydawały się pełniejsze. Opowiem Ci też o tym, dlaczego podkreślanie brwi jest tak istotne, co daje konturowanie i jak używać bronzera. Zyskasz kompendium wiedzy na temat kosmetyków, za pomocą których wykonasz perfekcyjny makijaż dzienny.

Etap trzeci

Na tym etapie w praktyce wykorzystasz wszystkie poznane wcześniej tajniki makijażu. Nauczysz się, w jaki sposób aplikować podkład, żeby się nie zwarzył, jak prawidłowo nakładać bazę, by wyeliminować efekt maski. W praktyce poznasz zasady podkreślania brwi i konturowania twarzy. Wspólnie dobierzemy kolory cieni i stworzymy indywidualny makijaż dla Ciebie. To wszystko pod okiem doświadczonej wizażystki, która na bieżąco będzie korygować Twoje błędy. Nabierzesz pewności, że robisz to dobrze.

Etap czwarty

To już ostatni etap, makijaż jest już gotowy. Dowiesz się, które dokładnie kosmetyki i akcesoria zostały użyte do wykonania Twojego makijażu. Odpowiem na wszystkie Twoje pytania i rozwieję Twoje wątpliwości związane z robieniem makijażu. Dostaniesz także w bonusie face chart. Obiecuję, że będziesz zachwycona efektem!

+ Face chart. to dosłownie ściąga, która ułatwi Ci samodzielne wykonanie makijażu w domu. Będą na niej wyszczególnione kosmetyki i akcesoria, które zostały użyte do wykonania Twojego makijażu.

Co zyskasz dzięki temu kursowi?

 1. Dowiesz się jak robić makijaż idealnie dobrany do Twojego typu urody i kształtu twarzy (każda z nas ma inny kształt twarzy i rodzaj cery, uniwersalne zasady mogą się u Ciebie nie sprawdzić).
 2. Unikniesz typowych błędów, które popełniają kobiety rozpoczynające swoją przygodę z makijażem.
 3. Nauczysz się jak szybko i sprawnie zrobić profesjonalny makijaż przed wyjściem do pracy.
 4. Zyskasz pewność siebie, a to przełoży się na Twoje podejście do pracy i codziennych spraw.
 5. Zachwycisz otoczenie swoim promiennym wyglądem.
 6. Dostaniesz dwa zdjęcia wykonane przed i po. Na własne oczy zobaczysz jak pięknie i naturalnie można wyglądać w makijażu.

Taki kurs to inwestycja w siebie. Dzięki niemu na zawsze pozbędziesz się wątpliwości co do tego, czy Twój makijaż jest wykonany prawidłowo. Będziesz pewna, że wyglądasz perfekcyjnie, a to doda Ci odwagi w działaniu. To szczególnie ważne, jeśli wykonujesz pracę, w której nienaganny wygląd jest jej niezbędnym elementem.

Zadzwoń lub napisz żeby umówić się na kurs.