Anna Musioł

Make Up Artist

Annę Musioł cechuje niezwykła wrażliwość na piękno. Jest dokładna i precyzyjna w swoich działaniach. Jej wrodzony zmysł estetyczny sprawił, że już w najmłodszych latach chwyciła za pędzel i zaczęła malować. To wizażystka z pasją i zaangażowaniem, której największą radość sprawia wydobywanie z kobiety piękna za pomocą naturalnego makijażu.

Sztuki makijażu uczyła się pod okiem profesjonalistów w szkole Agnieszki Brody.
Zdobywała doświadczenie podczas pracy na licznych planach filmowych, planach reklamowych, a także podczas charakteryzacji do teledysków. Jej makijaże ukazywały się także w prestiżowym magazynie Panna Młoda.

Uwielbia swoją pracę, ponieważ na jej końcu zawsze widzi uśmiech. Uśmiech kobiety, która nie może uwierzyć, ile jest w stanie zrobić „zwykły” makijaż.

Anna uważa, że właściwie wykonany makijaż wydobywa z kobiety nie tylko jej naturalne piękno, ale przede wszystkim dodaje jej pewności siebie. Każdego dnia obserwuje to w swoim salonie. Kobiety, które wychodzą spod jej pędzla, rosną w siłę, ich poczucie wartości wzrasta, czują się piękne i niezwyciężone. A takie nastawienie sprawia, że mogą przenosić góry.

To jest właśnie prawdziwa sztuka wizażu.